خرید غیر حضوری کمبریج مد

خرید غیر حضوری

امکان ثبت سفارش و تحویل در کلیه نقاط ایران

 

این شرایط خرید صرفاً برای مشتریان گرانقدری امکان پذیر است که در گذشته حداقل یک مرتبه سابقه خرید از فروشگاه های کمبریج را داشته باشند و سایز دقیق ایشان در سیستم فروش ثبت شده باشد ، که در این صورت شخص قادر خواهد بود به راحتی و بدون هیچ نگرانی نسبت به سایز محصول مورد نظر سفارش خود را ثبت نماید.

مراحل ثبت سفارش
 • بررسی محصولات با جزئیات کامل در وب سایت.
 • تماس با واحد فروش جهت مشاوره خرید.
 • تأیید سایز مشتری بر اساس سوابق خرید.
 • بررسی موجودی انبار بر اساس سایز تأیید شده.
 • ارسال مشخصات محصولات موجود برای مشتری.
 • انتخاب طرح مطلوب توسط مشتری.
 • ارسال محصول برای مشتری در اسرع وقت.

مشاوره و ثبت سفارش :  ” به زودی”

۰۹۱۲۱۰۰۹۲۴۴

امکان سفارش از سراسر ایران و تحویل ۲۴ ساعته
 1. ۱
  تحویل اکسپرس

  تحویل اکسپرس

  به محض دریافت سفارش و پیگیری توسط کارشناسان، کالا در اسرع وقت توسط پیک های محلی ارسال می شود که با توجه به فاصله محل ارسال تا محل دریافت، سفارش در مدت زمان ۱ الی ۴ ساعت تحویل مشتری داده خواهد شد.

 2. ۲
  پست پیشتاز

  پست پیشتاز

  پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران، در نظر گرفته شده است، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی، بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است، در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
  در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس itemtracking.post.ir پیگیری کنید.

 3. ۳
  تیپاکس

  تیپاکس

  تیپاکس برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران مشتریان برنامه‌ ریزی شده است، تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد. سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
  مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه شهر مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.
  زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول ۲۴ ساعته است، سرویس‌ دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، در ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود.

سبدخرید